Since 1999.  INSTANT eGift vouchers valid for 15 months with FREE exchanges
Basket$0.00

Szkola przetrwania

International experience : Poland
Szkoła przetrwania jest to zbiór umiejętności i możliwości człowieka do adaptacji w trudnych warunkach. Uczestnik ma szansę nauczyć się m.in.: gdzie założyć obóz, jak taki obóz zabezpieczyć,w jaki sposób rozpalić ogień, jak odnaleźć wodę i jak ją przygotować do spożycia, jak poruszać się, nawigować i orientować się w terenie, jak czytać mapy topograficzne,jak radzić sobie ze zmęczeniem i jak dozować wodę, gdzie szukać pożywienia w lesie, jak zbudować piece, przygotować narzędzia, czy też zrobić saunę, jak walczyć z chłodem, jak odnajdywać zaginione osoby, jak udzielić pierwszej pomocy, jak transportować rannych.
  • Our Price $44.95
  • Quantity:
Szkola przetrwania
Szkola przetrwania
Szkola przetrwania
Szkola przetrwania
Szkola przetrwania

Szkola przetrwania:  

Przeżycie 

Scenariusz zakłada, że grupa przeżyła katastrofę lotniczą. Członkowie wyprawy przejdą przez wszystkie szczeble wtajemniczenia szkoły przetrwania. Od założenia obozu, poprzez przygotowywanie posiłków, na robieniu specjalnych wygód (sauna) kończąc.

Wszyscy uczestnicy już na samym początku zostaną wyposażeni w odpowiedni sprzęt, oraz wysokiej jakości wojskowe śpiwory.

Po zapoznaniu się z instruktorami wszyscy ruszą do lasu w celu zbadania terenu, wybrania kilku odpowiednich miejsc dla obozowiska (być może trzeba będzie obóz przenieść...). Następnie „rozbitków” czeka wiele przygód związanych z powyższymi, wymienionymi punktami.

Cena wyjazdu zawiera: opiekę instruktorów przez 2 dni, naukę szkoły przetrwania, sprzęt niezbędny do przetrwania w lesie, racje żywnościowe, wodę pitną, tabletki uzdatniające do wody, krzesiwa; autorski plan wyprawy indywidualnie pisany pod kątem charakterystyki uczestników.

Ograniczenia

Wiek min. Od 16 lat (16-18 lat za pisemną zgodą rodziców). Brak wymagań zdrowotnych, osoby poniżej 16 roku życia mogą brać udział wyłącznie przy udziale dorosłego prawnego opiekuna.

Strój

wygodne ubranie, obuwie chroniące staw skokowy.

Rezerwacja

Min. 2 tygodnie wcześniej.

Lokalizacja

Leśna osada edukacyjna w Kole koło Piotrkowa Trybunalskiego

 

Code : GMPLPT

Szkola przetrwania:

View Locations

Szkola przetrwania: Availability

Szkola przetrwania: Fascinating Facts

Szkola przetrwania: Not sure yet

Szkola przetrwania: Restrictions

Wiek min. Od 16 lat (16-18 lat za pisemną zgodą rodziców). Brak wymagań zdrowotnych, osoby poniżej 16 roku życia mogą brać udział wyłącznie przy udziale dorosłego prawnego opiekuna.
Follow these 4 simple steps to enjoy an unforgettable experience day!

Purchase your experience

Choose from over 10,000 experiences in the UK, Europe and the USA

Receive your voucher by email or post

Your voucher can be posted out to you, or emailed instantly to your inbox with a personalised pdf voucher attachment to print at home or forward on.

Activate your voucher

Recipient visits our website to activate voucher or swap it for something else in our range.

Book a date

Contact the location to book a date for your experience.

  • Our Price $44.95
  • Quantity:
Frequently asked questions
Here you can find help on things like exchanging and upgrading your vouchers, delivery times, bringing spectators, corporate sales and much more. View all of our FAQs here

Trusted by
Live Help
Hi I'm Emma
Do you need any help with this gift idea, Szkola przetrwania?..